AMEA Y. Məmmədəliyev adına Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun əməkdaşlarına fəxri adların verilməsi haqqında AR Prezidentinin Sərəncamı
02.10.2019 09:21
Azərbaycanda neft-kimya elminin inkişafındakı xüsusi xidmətlərinə görə Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Yusif Məmmədəliyev adına Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun aşağıdakı əməkdaşlarına Azərbaycan Respublikasının fəxri adları verilsin:

Распоряжение Президента Азербайджанской Республики o присвоении почетных званий сотрудникам Института нефтехимических процессов имени Юсифа Мамедалиева Национальной Академии Наук Азербайджана
02.10.2019 09:21
За особые заслуги в развитии нефтехимической науки в Азербайджане присвоить почетные звания Азербайджанской Республики следующим сотрудникам Института нефтехимических процессов имени Юсифа Мамедалиева Национальной Академии Наук Азербайджана: