AMEA Yüksək Texnologiyalar Parkı ilə Azərbaycan Texniki Universiteti arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb
30.12.2019 09:20
Dekabrın 29-da AMEA Yüksək Texnologiyalar Parkı (YT Park) ilə Azərbaycan Texniki Universiteti (AzTU) arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb.
Müqavilədə YT Parkda istehsal olunan innovativ məhsulların hazırlanması və satınalınmasına dəstəyin verilməsi istiqamətində birgə əməkdaşlıq nəzərdə tutulub.
Sənədi AzTU-nun rektoru, professor Vilayət Vəliyev və YT Parkın direktoru, professor Elton Məmmədov imzalayıblar.

Подписано соглашение о сотрудничестве между Парком высоких технологий НАНА и Азербайджанским техническим университетом
30.12.2019 09:20
29 декабря было подписано соглашение о сотрудничестве между Парком высоких технологий (Парк ВТ) НАНА и Азербайджанским техническим университетом (АзТУ).
Соглашение предусматривает совместное сотрудничество для поддержки разработки и закупок инновационной продукции, производимой в Парке ВТ.
Документ подписали ректор АзТУ профессор Вилаят Валиев и директор Парка ВТ профессор Эльтон Мамедов.