Koreya Texnologiya və Təhsil Universitetinin Texno-İnsan Resurslarının İnkişafı Məktəbi təqaüd proqramı elan edir
Koreya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Agentliyinin (KOİCA) Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyi AMEA institut və təşkilatlarının bakalavr və daha yüksək dərəcəyə malik, yaşı 38-ə qədər olan əməkdaşlarını 10 fevral 2014-cü il – 3 iyul 2015-ci il tarixlərdə Koreya Texnologiya və Təhsil Universitetinin Texno-İnsan Resurslarının İnkişafı Məktəbi (KOREATECH) tərəfindən təşkil edilən təqaüd proqramında iştirak etməyə dəvət edir.
“Qlobal Texno-İnsan resurslarının inkişafı” mövzusunda keçirilən təqaüd proqramında ingilis dilini mükəmməl səviyyədə bilən (TOEFL, İELTS sertifikatları) şəxslər iştirak edə bilər.
Təqaüd proqamında iştirak etmək istəyən namizədlər 1 dekabr 2013-cü il tarixinədək AMEA Rəyasət Heyəti Mərkəzi Aparatının Beynəlxalq əlaqələr idarəsinə müraciət etməlidir.

Школа развития техно-человеческих ресурсов Корейского университета технологии и образования объявляет стипендиальную программу
Представительство Корейского агентства по международному сотрудничеству (KOICA) в Азербайджанской Республике приглашает сотрудников институтов и организаций НАНА, имеющих степень бакалавра, магистра и выше, в возрасте до 38 лет к участию в стипендиальной программе, организованной Школой развития техно-человеческих ресурсов Корейского университета технологии и образования (10 февраля 2014 года – 3 июля 2015 года).
В стипендиальной программе на тему «Развитие глобальных техно-человеческих ресурсов» могут участвовать лица, владеющие английским языком (TOEFL, IELTS сертификаты).
Желающие принять участие в стипендиальной программе могут обратиться в Управление международных связей Центрального аппарата Президиума НАНА до 1 декабря 2013 года.