Koreya Texnologiya və Təhsil Universitetinin Texno-İnsan Resurslarının İnkişafı Məktəbi təqaüd proqramı elan edir
Koreya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Agentliyinin (KOİCA) Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyi AMEA institut və təşkilatlarının bakalavr və daha yüksək dərəcəyə malik, yaşı 38-ə qədər olan əməkdaşlarını 10 fevral 2014-cü il – 3 iyul 2015-ci il tarixlərdə Koreya Texnologiya və Təhsil Universitetinin Texno-İnsan Resurslarının İnkişafı Məktəbi (KOREATECH) tərəfindən təşkil edilən təqaüd proqramında iştirak etməyə dəvət edir.
“Qlobal Texno-İnsan resurslarının inkişafı” mövzusunda keçirilən təqaüd proqramında ingilis dilini mükəmməl səviyyədə bilən (TOEFL, İELTS sertifikatları) şəxslər iştirak edə bilər.
Təqaüd proqamında iştirak etmək istəyən namizədlər 1 dekabr 2013-cü il tarixinədək AMEA Rəyasət Heyəti Mərkəzi Aparatının Beynəlxalq əlaqələr idarəsinə müraciət etməlidir.

Korea International Cooperation Agency (KOICA) Representation in the Republic of Azerbaijan Institute invites a staff of ANAS with bachelor and higher degrees, up to 38 years old to participate at scholarship program organized by Korea University of Technology and Education Techno-Human School resource Development (KOREATECH) on February 10, 2014 - July 3, 2015.
“Global Techno-Human Resource Development” scholarship program can be attended by individuals having excellent level of English (TOEFL, IELTS certificates).
Candidates who wish to participate in the scholarship program until December 1, 2013, shall apply to the Office of International Relations of the ANAS Central Administration of the Presidium.