İngilis dilindən IELTS proqramı üzrə doktoranturaya qəbul imtahanı keçiriləcək
AMEA prezidentinin 9 iyun 2015-ci il tarixli sərəncamının icrası ilə əlaqədar 5 və 12 dekabr 2015-ci il tarixlərində GRBS Tədris Mərkəzində ingilis dilindən IELTS proqramı üzrə doktoranturaya qəbul imtahanı keçiriləcək.
İxtisas fənnindən və fəlsəfədən müsbət qiymət almış iddiaçılar təcili olaraq Qeydiyyat Formasını (Aplication Form) elektron qaydada və ya kağız üzərində doldurub şəxsiyyət vəsiqəsinin surəti ilə birlikdə GRBS Tədris Mərkəzinin office@ielts.az elektron ünvanına göndərməli və ya GRBS Tədris Mərkəzinə şəxsən təqdim etməlidirlər.

Пройдет вступительный экзамен в докторантуру по программе IELTS
В связи с исполнением распоряжения президента НАНА от 9 июня 2015 года 5 и 12 декабря 2015 года в Учебном Центре GRBS по английскому языку состоится вступительный экзамен в докторантуру по программе IELTS.
Претенденты, получившие положительную оценку по специальности и философии, в срочном порядке должны заполнить Форму регистрации (Aplication Form) в электронной форме или на бумаге и вместе с копией удостоверения личности отправить по электронному адресу office@ielts.az Учебного центра GRBS или представить лично в Учебный центр GRBS.