“Kənd təsərrüfatı torpaqlarının ekoloji qiymətləndirilməsinin regionların inkişafında və ekoloji balansın qorunmasında rolu” mövzusunda konfrans keçiriləcək
Dekabrın 15-də saat 10:00-da Hyatt Regency otelində “Kənd təsərrüfatı torpaqlarının ekoloji qiymətləndirilməsinin regionların inkişafında və ekoloji balansın qorunmasında rolu” mövzusunda konfrans keçiriləcək.
Tədbirin təşkilatçıları Yaponiya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Agentliyi (YBƏA), AMEA Aqrar Elmlər Bölməsi, Eroziya və Suvarma İnstitutu və Azərbaycan Torpaqşünaslar Cəmiyyətidir.

"Role of environmental assessment of the agricultural lands in development of regions and maintaining the ecological balance" conference to be held
10.12.2015 10:10
"Role of environmental assessment of the agricultural lands in development of regions and maintaining the ecological balance" conference will be held at Hyatt Regency hotel on December 15, at 10am.
Event organizers are Japan International Cooperation Agency (JICA), Department of Agrarian Sciences of ANAS, Institute of Soil Erosion and Irrigation and Azerbaijan Society of Soil Scientists.