“Kənd təsərrüfatı torpaqlarının ekoloji qiymətləndirilməsinin regionların inkişafında və ekoloji balansın qorunmasında rolu” mövzusunda konfrans keçiriləcək
Dekabrın 15-də saat 10:00-da Hyatt Regency otelində “Kənd təsərrüfatı torpaqlarının ekoloji qiymətləndirilməsinin regionların inkişafında və ekoloji balansın qorunmasında rolu” mövzusunda konfrans keçiriləcək.
Tədbirin təşkilatçıları Yaponiya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Agentliyi (YBƏA), AMEA Aqrar Elmlər Bölməsi, Eroziya və Suvarma İnstitutu və Azərbaycan Torpaqşünaslar Cəmiyyətidir.

Состоится конференция «Роль экологической оценки сельскохозяйственных земель в развитии регионов и в защите экологического баланса»
10.12.2015 10:10
15 декабря в 10:00 в отеле Hyatt Regency состоится конференция «Роль экологической оценки сельскохозяйственных земель в развитии регионов и в защите экологического баланса».
Организаторами мероприятия являются Японское агентство международного сотрудничества (ЯАМС), Отделение аграрных наук НАНА, Институт эрозии и орошения и Общество почвоведов Азербайджана.