AMEA-nın Ümumi yığıncağı və Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin Kollegiyasının birgə elmi sessiyası keçiriləcək
13.12.2016 11:45
Dekabrın 21-də saat 11:00-da AMEA-nın Əsas binasının Dairəvi akt zalında AMEA-nın Ümumi yığıncağı və Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin Kollegiyasının birgə elmi sessiyası keçiriləcək.
Sessiyada Azərbaycanda elmlə təhsilin inteqrasiyası ilə bağlı əldə olunmuş nailiyyətlər və qarşıda duran vəzifələr müzakirə olunacaq.

General Meeting of ANAS and a joint scientific session of the Collegium of AR Ministry of Education to be held
13.12.2016 11:45
ANAS main building to be held General Meeting of ANAS and a joint scientific session of the Collegium of AR Ministry of Education on December 21 at 11:00 am.
The session will discuss the progress achieved due the integration of science and education in Azerbaijan, and the challenges ahead.