AMEA-nın Ümumi yığıncağı və Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin Kollegiyasının birgə elmi sessiyası keçiriləcək
13.12.2016 11:45
Dekabrın 21-də saat 11:00-da AMEA-nın Əsas binasının Dairəvi akt zalında AMEA-nın Ümumi yığıncağı və Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin Kollegiyasının birgə elmi sessiyası keçiriləcək.
Sessiyada Azərbaycanda elmlə təhsilin inteqrasiyası ilə bağlı əldə olunmuş nailiyyətlər və qarşıda duran vəzifələr müzakirə olunacaq.

Пройдет Общее собрание НАНА и совместная научная сессия Коллегии Министерства образования Азербайджанской Республики
13.12.2016 11:45
21 декабря в 11:00 в актовом зале Главного здания НАНА пройдет Общее собрание НАНА и совместная научная сессия Коллегии Министерства образования Азербайджанской Республики.
На сессии будут обсуждены успехи, достигнутые в связи с интеграцией науки и образования в Азербайджане, и предстоящие задачи.