“Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycanın iqtisadi inkişaf strategiyasının banisidir” mövzusunda konfrans keçiriləcək
07.05.2018 13:57
Mayın 10-da saat 11:00-da AMEA-nın Əsas binasında İqtisadiyyat İnstitutunda müstəqil Azərbaycan dövlətinin qurucusu, ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 95 illiyinə həsr olunan “Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycanın iqtisadi inkişaf strategiyasının banisidir” mövzusunda elmi-praktiki konfrans keçiriləcək.

Состоится конференция «Гейдар Алиев - основатель стратегии экономического развития независимого Азербайджана»
07.05.2018 13:57
10 мая в 11:00 в Институте экономики НАНА состоится научно-практическая конференция «Гейдар Алиев - основатель стратегии экономического развития независимого Азербайджана», посвященная 95-летию со дня рождения основателя независимого государства Азербайджана, общенационального лидера Гейдара Алиева.