“Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycanın iqtisadi inkişaf strategiyasının banisidir” mövzusunda konfrans keçiriləcək
07.05.2018 13:57
Mayın 10-da saat 11:00-da AMEA-nın Əsas binasında İqtisadiyyat İnstitutunda müstəqil Azərbaycan dövlətinin qurucusu, ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 95 illiyinə həsr olunan “Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycanın iqtisadi inkişaf strategiyasının banisidir” mövzusunda elmi-praktiki konfrans keçiriləcək.

The conference "Heydar Aliyev - the founder of the strategy of economic development of independent Azerbaijan" to be held
07.05.2018 13:57
The scientific and practical conference "Heydar Aliyev - the founder of the strategy of economic development of independent Azerbaijan" dedicated to the 95th anniversary of the founder of the independent state of Azerbaijan, national leader Heydar Aliyev, will be held at the Institute of Economics of ANAS on May 10, at 11:00.