“İnsan hüquqları kontekstində Qafqaz Albaniyası etnoslarının tarixi və mədəni irsi” mövzusunda beynəlxalq konfrans keçiriləcək
04.06.2014 00:00
İyunun 10-da saat 10:00-da “Four Seasons Baku” otelində “İnsan hüquqları kontekstində Qafqaz Albaniyası etnoslarının tarixi və mədəni irsi” mövzusunda beynəlxalq konfrans keçiriləcək. Tədbirin təşkilatçıları AR Mədəniyyət və Turizm Nazirliyi, AMEA Konfliktologiya və İnsan Hüquqları İnstitutu, Müəllif Hüquqları Agentliyi və YUNESKO üzrə Azərbaycan Respublikasının Milli Komissiyasıdır.

“History and cultural heritage of Caucasian Albania in the context of human rights” international conference to be held
“Four seasons Baku” hotel will host “History and cultural heritage of Caucasian Albania in the context of human rights” international conference on June 10, at 10am. Organizers of the event – AR Ministry of Culture and Tourism, ANAS Institute of Conflictlogy and Human Rights, Copyrights Agency and National Commission of the Republic of Azerbaijan for UNESCO.