AMEA Y.Məmmədəliyev adına Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun əməkdaşlarının “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fəxri diplomu” ilə təltif edilməsi haqqında AR Prezidentinin Sərəncamı
02.10.2019 08:44
Azərbaycanda neft-kimya elminin inkişafındakı uzunmüddətli səmərəli fəaliyyətlərinə görə Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Yusif Məmmədəliyev adına Neft-Kimya Prosesləri İnstitutunun aşağıdakı əməkdaşları “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fəxri diplomu” ilə təltif edilsinlər:

Order of the President of the Republic of Azerbaijan on awarding employees of the Institute of Petrochemical Processes of ANAS the "Honorary Diploma of the President of the Republic of Azerbaijan"
02.10.2019 08:44
For the effective activity in the development of petrochemical science in Azerbaijan the following employees of ANAS Institute of Petrochemical Processes shall be awarded the "Honorary Diploma of the President of the Republic of Azerbaijan":