“İnformasiya Təhlükəsizliyi üzrə Koordinasiya Komissiyasının yaradılması haqqında” AR Prezidentinin 2018-ci il 29 mart tarixli 3851 nömrəli Sərəncamında dəyişiklik edilməsi barədə AR Prezidentinin Sərəncamı
21.02.2019 17:32
“İnformasiya Təhlükəsizliyi üzrə Koordinasiya Komissiyasının yaradılması haqqında” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2018-ci il 29 mart tarixli 3851 nömrəli Sərəncamının (Azərbaycan Respublikasının Qanunvericilik Toplusu, 2018, №3, maddə 571) 1-ci hissəsində “sədrinin müavini” sözlərindən sonra nöqtə işarəsi ləğv edilsin və aşağıdakı məzmunda yeni abzas əlavə edilsin:

Распоряжение Президента Азербайджанской Республики о внесении изменения в Распоряжение Президента Азербайджанской Республики «О создании Координационной комиссии по информационной безопасности» номер 3851 от 29 марта 2018 года
21.02.2019 17:32
В Распоряжении Президента Азербайджанской Республики «О создании Координационной комиссии по информационной безопасности» номер 3851 от 29 марта 2018 года (Собрание законодательства Азербайджанской Республики, 2018, №3, статья 571) исключить точку после слов «заместитель председателя» пункта 1 и добавить абзац следующего содержания: