Azərbaycan seysmoloqları Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüb
Sentyabrın 27-də səhər saat 06:00 radələrində Ermənistan silahlı qüvvələri tərəfindən Azərbaycan ərazisinə qarşı törədilən təxribatla bağlı ordumuzun düşmənə əks-həmlə zərbələri endirərək, qısa müddətdə 7 kəndimizi və işğal olunmuş ərazilərimizdə strateji mövqeləri tutması bütün Azərbaycan xalqı tərəfindən böyük sevinclə qarşılandı.
AMEA-nın Respublika Seysmoloji Xidmət Mərkəzinin əməkdaşları, həmçinin Azərbaycan seysmoloqları ordumuzun tezliklə Qarabağı və işğal altında olan bütün torpaqlarımızı azad edəcəyinə inanır, hər zaman bir əsgər kimi Ali Baş Komandanımızın əmrində və ordumuzun yanında olduqlarını bəyan edirlər.
Bu məqsədlə bu gün Azərbaycan Seysmoloqlar Assosiasiyası İctimai Birliyi tərəfindən Azərbaycan Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 10 min manat vəsait köçürülüb.
Qələbə bizimlədir! Qarabağ Azərbaycanındır! Tanrı bu şərəfli döyüşdə xalqımızı və əsgərlərimizi qorusun!

Azerbaijani seismologists have transferred funds to the Armed Forces Assistance Fund
Azerbaijani people launched a counterattack against the provocation committed by the Armenian armed forces against the Azerbaijani territory on September 27 at 06:00 in the morning and took strategic positions in seven villages and the occupied territories in a short period.
Employees of the Republican Seismological Survey Center of ANAS, as well as Azerbaijani seismologists believe that our army will soon liberate Karabakh and all our occupied lands, always declare that as a soldier they are under the command of our Supreme Commander-in-Chief and our army.
For this purpose, today the Azerbaijan Seismologists Association Public Union transferred 10,000 manat to the Azerbaijan Armed Forces Assistance Fund.
Victory is with us! Karabakh belongs to Azerbaijan! May God protect our people and soldiers in this glorious battle!