“Azərbaycan Respublikasında Zəfər Gününün təsis edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2020-ci il 2 dekabr tarixli 2312 nömrəli Sərəncamının ləğv edilməsi barədə Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
03.12.2020 14:10
“Azərbaycan Respublikasında Zəfər Gününün təsis edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2020-ci il 2 dekabr tarixli 2312 nömrəli Sərəncamı ləğv edilsin.

Order of the President of the Republic of Azerbaijan on annulment of the Order of the President of the Republic of Azerbaijan dated December 2, 2020 No. 2312 "On the establishment of Victory Day in the Republic of Azerbaijan"
03.12.2020 14:10
To annul the Order of the President of the Republic of Azerbaijan dated December 2, 2020 No. 2312 "On the establishment of Victory Day in the Republic of Azerbaijan".