Akademik İsa Həbibbəylinin iştirakı ilə keçirilən konfrans barədə Özbəkistanın nüfuzlu portallarında xəbər yayımlanıb
Xəbər verdiyimiz kimi, AMEA-nın prezidenti akademik İsa Həbibbəylinin iştirakı ilə Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin (ADPU) Quba filialında “Azərbaycan – Özbəkistan Türk dünyası Tanıtım və Mədəniyyət Mərkəzi”nin açılışına həsr edilmiş elmi-praktik konfrans keçirilib.

“nuz.uz” and “kultura.uz” portals of Uzbekistan posted the conference with participation of academician Isa Habibbeyli
As we have already mentioned the scientific-practical conference dedicated to the opening of “Azerbaijan-Uzbekistan Turkic world Promotion and Cultural Center” was held at the Guba branch of the Azerbaijan State Pedagogical University (ASPU).
“nuz.uz” and “kultura.uz” portals of Uzbekistan posted the information about the conference with participation of academician Isa Habibbeyli