“İctimai televiziya və radio yayımı haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanununun 17.2 – 17.4-cü və 17.6-cı maddələrinə əsasən Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi qərara alır:
Aşağıdakı şəxslər 6 il müddətinə İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti Yayım Şurasının üzvləri seçilsinlər:
Azər Hacıqulu oğlu Həsrət – namizədliyi Azərbaycan Mətbuat Şurası tərəfindən irəli sürülmüşdür;
Muxtar Kazım oğlu İmanov – namizədliyi Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası tərəfindən irəli sürülmüşdür;
Həsən Şahhüseyn oğlu Cəfərov – namizədliyi Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyası tərəfindən irəli sürülmüşdür.

Решение Милли Меджлиса АР о внесении изменений в состав Совета вещания Общественной телерадиовещательной компании
17.04.2017 11:07
В соответствии со статьями 17.2 - 17.4 и 17.6 Закона Азербайджанской Республики «Об общественном телерадиовещании» Милли Меджлис Азербайджанской Республики постановляет:
Избрать нижеследующие лица сроком на 6 лет членами Совета вещания Общественной телерадиовещательной компании: