AMEA-nın Fəlsəfə İnstitutunun Həmkarlar Təşkilatı və Azad Həmkarlar İttifaqı (AHİ) tərəfindən koronavirus pandemiyası və Ramazan bayramı ilə əlaqədar aztəminatlı əməkdaşlara ərzaq yardımı edilib.
Mərasimdə AHİ-nin sədri, professor Habil Qurbanov bildirib ki, aksiyanın keçirilməsində məqsəd COVİD-19 pandemiyası dövründə insanların sosial rifahını yaxşılaşdırmaq, ehtiyacı olan şəxslərə dəstək göstərməkdir.
Daha sonra institutun Həmkarlar Təşkilatının sədri Asya Əhmədova xüsusi yardıma və qayğıya ehtiyacı olan aztəminatlı əməkdaşlara ərzaq sovqatını təqdim edib.

Food aid was provided to the staff of the Institute of Philosophy
The Trade Union of the Institute of Philosophy of ANAS and the Free Trade Union (FTU) has provided food assistance to low-income employees in connection with the coronavirus pandemic and Ramadan.
At the ceremony, the chairman of the FTU, Professor Habil Gurbanov, said that the purpose of the action is to improve the social welfare of people during the COVID-19 pandemic, to support those in need.
Then the chairwoman of the trade union of the institute Asya Ahmadova presented food gifts to low-income employees in need of special assistance and care.