AMEA-nın futbol komandası Zəfər Gününə həsr edilmiş turnirdə finala yüksəlib
Yasamal rayon İcra Hakimiyyətinin, Yeni Azərbaycan Partiyası Yasamal rayon təşkilatının və Yasamal rayon Gənclər və İdman İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə 8 Noyabr - Zəfər Gününə həsr olunmuş mini futbol idman yarışının növbəti oyunları keçirilib.
Bakı Dövlət Universitetinin futbol meydançasında baş tutan oyunlarda Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası ilə Bakı Biznes Universiteti qarşılaşıb. Görüş 4-2 hesabı ilə Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının futbol komandasının xeyrinə başa çatıb.
Bakı Dövlət Universiteti ilə Azərbaycan Texniki Universiteti (AzTU) arasında keçirilən oyunun qalibi isə 2-1 hesabı ilə AzTU olub.
Mini futbol idman yarışının final mərhələsi noyabrın 7-də baş tutacaq. Finalda Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası ilə Azərbaycan Texniki Universitetinin komandaları qarşılaşacaq.

The next matches of the mini football tournament, dedicated to 8 November-Victory Day were held. The event was jointly organized by the Yasamal district Executive Power, New Azerbaijan Party (NAP) Yasamal district organization, and the Yasamal district Youth and Sports Department.
In the matches took place at the football field of Baku State University, the Azerbaijan National Academy of Sciences faced Baku Business University. The match ended with a score of 4-2 in favor of the football team of the Azerbaijan National Academy of Sciences.
The winner of the match between Baku State University and Azerbaijan Technical University (AzTU) was AzTU, with a score of 2-1.
The final stage of the mini football contest will take place on November 7. The teams of the Azerbaijan National Academy of Sciences and Azerbaijan Technical University will face each other in the final.