Koreya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Agentliyinin (KOİCA) Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyi 31 iyul 2015-ci il tarixindən 29 iyul 2016-cı il (12 ay) tarixinədək Koreyanın SunKyunKwan Universitetində təşkil olunacaq Magistratura üzrə təqaüd proqramı elan edir.
Sözügedən proqram haqqında ətraflı məlumatı və ərizə formalarını (KOİCA)-nın rəsmi saytından (www.training.koica.go.kr, www.koica.go.kr) əldə etmək olar.
Qeyd edək ki, proqramda iştirak etmək istəyən AMEA-nın elmi müəssisə və digər təşkilatlarının əməkdaşları təqdim olunmuş ərizə formalarını və digər lazımi sənədləri 16 mart 2015-ci il tarixinədək AMEA Rəyasət Heyəti aparatının Elm və Təhsil İdarəsinə təqdim etməlidirlər.
Təqaüd proqramı ilə bağlı əlavə məlumat almaq üçün AMEA-nın Elm və Təhsil İdarəsinə müraciət etmək olar.

Representative office of Korea International Cooperation Agency (KOICA) to Azerbaijan Republic declared a scholarship program providing master degree, which will be organized at the University of Sung Kyun Kwan (Korea) from July 31, 2015 to July 29, 2016 (12 months).
More detailed information about this program, as well as the application form can be found on the website (www.training.koica.go.kr, www.koica.go.kr).
Note that, associates of scientific institutions and other organizations of ANAS, wishing to attend the program should submit the application form and other relevant documents to the Education and Science Office of ANAS Presidium till March 16, 2015.
For more information on the scholarship program address to Education and Science Office of ANAS Presidium.